Taylor Lautner Fan Club | Taylor Lautner Türkiye
Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! 9bcceb87
Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! 9bcceb87
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi!

3 posters
YazarMesaj
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! Empty
MesajKonu: Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi!   Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 8:02 am

Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! 10726_145333688188_117138048188_2595603_5044706_n

Taylor bir performans için vücudunu terk edebilir miydi? Mantıksız bir soru değil: Christian Bale, hatta Curtis Jackson gibi insanlar, oyunculuk kariyerleri için korkunç derecede kilo kaybettiler.
Pazartesi günü New York'ta MTV ile konuşan Lautner eğer doğru bir rol gelirse kaslı fiziğini terk edebileceğini söyledi.
"Beni hırslandıracak bir rol olursa bunu kesinlikle yapabilirdim." dedi MTV'ye.
Vücut değiştirmenin onun kariyer listesinde büyük ihtimalle olmamasına rağmen, kalp çarptıran kurt adam başka tarzlara baktığını söyledi. Şimdiden "Abduction" ve "Stretch Armstrong" gibi seçim şansı var ama o daha farklı fırsatlar umuyor.

"Her şeye meydan okumak istiyorum." dedi. " 'Abduction' da korkunç bir macera var ve sonra 'Stretch Armstrong' korkunç bir süper kahraman hikayesi ama iyi bir senaryo bulmak istiyorum."

İstek duymadığı bir tarz ne? Muzik.

Büyük sahnede şarkı söyleme imkanını sorduğumuz zaman gülerek "Hayır" diyor. "Yani insanlar bana şarkı söyleyebildiğimi söylüyorlar ama bence sadece hoş oluyorlar çünkü kesinlikle söyleyemiyorum!"

Kaynak: Tık *
4ever_justy
Acemi Üye
Acemi Üye
4ever_justy

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi!   Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 12:18 am

Sağol
CaqLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CaqLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi!   Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi! EmptyPerş. Ocak 06, 2011 7:14 pm

p.için teşekkürler cnm Smile

Taylor Doğru Bir Rol İçin Kaslarından Vazgeçebilirdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner’ın X-Men’e Katıldığı Dedikoduları Doğru Değil mi?
» Taylor Lautner Jacob İçin Üzülüyor ....
» Taylor Lautner ve Taylor Swift Ayrıldı!!
» Filler İçin Su Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu!
» Taylor*m