Taylor Lautner Fan Club | Taylor Lautner Türkiye
'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! 9bcceb87
'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! 9bcceb87
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!

5 posters
YazarMesaj
CeylanLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CeylanLautner

Kadın

'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! Empty
MesajKonu: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 9:47 pm

''Merhaba '' dedi o kadifemsi sesiyle. Nefesimi tutarak '' merhaba'' dedim.Güldü .Neden böyle fazla gülmüştü anlamamıştım ama şunu biliyordum gülmek ona çok yakışıyordu güneşe bakar gibi kamaşıyordu gözlerim.Taylor'ı soluksuz izlerken birinin bana seslendiğini duydum.Tabikide Natalie'ydi '' Miley sanırım bensiz devam edebilirsin.Ayrıca orda sap gibi duracagına artık asistanlık görevine başlamanı rica ediyorum ''
'' ben yani tamam,devam edebilirim ''. Bu cümleleri söylerken bile Natalie'ye degil Taylora bakıyordum.
Buldugum herhangi bir masaya oturup Taylor'ın ajandasını temize çekerken ilerde karmaşanın oldugunu gördüm. '' neden hep aksilik çıkıyor söyler misin ? '' Bu Taylor'dı Birşeye kızmış olmalıydı.Kargaşanın oldugu yere dogru ilerledim. Yanımda duran kıza '' neler oluyor '' dedim '' makyözün işi çıkmış ve habersiz gitmiş. Taylor'ın makyajı yarım kaldı napıcagız bilemiyorum'' '' ben yapabilirim yani makyajı '' kızın gözleri parıldamıştı '' ciddi olamazsın '' Gülümsedim '' evet ciddiyim '' Ciddimiydim bunu bende bilmiyordum, hayatımda hiç çekim makyajı yapmamıştım. Üniversitede birkaç birşey öğrenmiştim ama bunlar yeterli olurmuydu bilmiyordum. Taylor'ın yüzüne dokuna bilmek, gözlerine bakıp büyülenmek için boş bulunup söylemiştim. Vazgeçme gibi bir ihtimal yoktu çünkü yanımda duran tavlan dişli sinsi kız çoktan Taylor'ın yanına gidip benim makyajını yapabilecegimi söylemişti bile. Çekingen bir ifadeyle Taylor'a dogru yürüdüm.İçimden dualar okuyordum rezil olmamak için.''hey hasta mısın ?'' Taylor bana sormuştu bu soruyu.Evet sana hastayım demek geçiyordu içimden ama olmuyordu .'' yok hayır sadece ilk günüm ve biraz heycanlıyım ''Elimi kolumu nereye koyacagımı bilmiyordum.Ne kadarda aptaldım.'' olur böyle şeyler,başlamıcakmısın ?''
Onun yüzüne bakarken zaman duruyordu nerde oldugumu kim oldugumu unutuyordum sadece hipnoz olmuş gibi ona bakıyordum '' Neye '' dedim şaşkın bir sesle. Kahkaha attı '' makyaja ''
''pardon ben biraz dalgınım bugün'' Eminim Taylor hakkımda bu kız embesildir diyordu.Bir elime pudrayı elime fırçayı aldım. Bana neler oluyordu böyle ilk defa ellerim bu kadar titriyordu.Yüzüne bu kadar yakın olmak beni bayıltacak konuma getirmişti.Parfümünün kokusu sessizce içime çektim öyle güzel bir kokuyduki bugüne kadar duymadıgım ama bana aşkı hatırlatan bir kokuydu.Gözlerimiz çakıştıgında utanıp kıpkırmızı oluyordum. Yinede gözlerimi ondan kaçırmıyordum bunu istemiyordum hep o şekilde kalmak istiyordum.
Bana baktı gözlerini hafif kıstı '' adın neydi ''
'' Miley adım Miley '' '' Nerelisin Milet ''
'' Ben Türküm '' ''aa demek Türksün seni ordan buraya atan sebeb nedir ?'' İşte bu soruya cevabım ne olucaktı. Senin için terimi yurdumu bırakıp oralardan buralara geldim diyemezdim asla. '' Ben kariyer için geldim kariyer sahibi olmak için'' Düşünceli bir tavırla bana baktı.
'' İstersen sürekli olarak benim asistanım olabilirsin hem gerçekten çok bunaldım şu asistan arama işinden benide bu dertten kurtarmış olursun ''
Şimdi gerçekten elim ayagıma dolaşmıştı.Beynim durmuştu adeta cevap vermek istiyordum ama tıpkı bir dilsiz gibi olmuştum Tabiki evet diyecektim ama sıradan bir evet degil daha güzel bir cümle kurmak istiyordum.Doğru cümleyi bulmaya çalışırken fırçayı Taylorun gözüne sokmuştum. '' lanet olsun gözüm'' Aceleyle gözünün durumuna bakmaya çalışıyor bir taraftanda '' özür dilerim gerçekten çok özür dilerim '' Bir gözüyle elinin kapatmış bana bakıyordu '' galiba türkiyeden buraya gözümü oymak için geldin'' Hayatımda hiç bu kadar mahçup olmamamıştım sonuna kadar haklıydı.Sakarlıkta rekora dogru ilerliyordum.'' istemeden oldu elimde olmadan '' ''neyse tamam bu kadar makyaj yeter yoksa gözümü temelli kaybedebilirim''
Hemen ayaga kalkıp gitti yanımdan.Aglamamak için çaba sarfediyordum fakat çabalarım işe yaramamıştı ve yüreğimdeki sızıyı anlatmak istercesine yaşlar boşaldı gözlerimden.Tek başıma kalakalmıştım telaşlı ve yoğun kalabalıgın arasında.Bütün bunlara sebeb olan tavşan dişli kız yanıma yaklaştı '' heyy merhaba ben Emily '' Kızarmış gözlerler ona baktım '' bende Miley''
Biraz durdu anlaşılan susmaya niyeti yoktu.Nefesini toplayıp tekrar başladı konuşmasına '' Makyaj biraz aksiyonlu geçti galiba '' Yine gözlerim dolmuştu,acıdan bogazım sızlıyordu. Yere baktım '' evet öyle büyük bir aksiyonki az kalsın Taylor kör kalıyordu'' Elini omzuma koydu '' sorun yapma olur böyle iş kazaları. Üstelik Taylor şu züppe kendini begenmiş ünlülerden degil bunu çoktan unutmuştur'' Kısa bir iç çektim '' keşke unutsa '' dedim hafif gülerek
Çekim bitene kadar taylor yüzüme bile bakmadı, gerçi çekim bittikten sonrada bu durum dewam etmişti.Herkesle vedalaşıp arabasına binerken ben agaca yaslanıp onu izliyordum.Peşinden bagırmak istiyordu kalbim.Ben bunu haketmiyordum onu bu kadar severken bunu haketmiyordum. '' burda kalmayımı planlıyorsun '' dedi Emily agacın arkasından çıkarak.
'' yorgunum da biraz dinleniyordum'' '' birlikte gidebiliriz '' dedi şefkat dolu bir sesle.
'' olur sorun olmaz'' dedim göz kırparak.Sevmeye başlamıştım bu kızı görünüşü kadar, itici degildi dostcanlısı biriydi.Yolda o hep konuştu ben hep sustum.Onu susturup agzını bantlamak istiyordum. Beynim okadar yorgunduki.Galiba hayallerim gerçekleşicegi yere,temelli olarak suya gömülüyordu.Emily'le vedalaşıp,Alara'yı aradım.Kısa bir süre sonra beni bulundugum cafeden alıp eve götürdü.Bu yorgunluğumun üzerine birde yeni evim taşınıcaktım.Babam bana Los Angeles'da harika minicik eşyalı bir ev ayarlamıştı.Evin içine girince babama minnet duydum. Bu ev harikaydı kutu gibi tıpkı hayallerimdeki evim gibiydi. Hemen kendimi koltuga fırlattım.Fazla zaman geçmeden çoktan sızıp kalmıştım.Telefonumun sesiyle gözlerimi araladım.Ben yeşine kadar arama sona ermişti.İntihar etmek istiyordum çünkü Natalie tam 12 kere aramıştı ama ben ölü uykusunda oldugumdan dolayı hiçbirini duymamıştım.Saate baktım 03:15'di. Bu saatte bu kadar ısrarla araması çok tuhaftı.Zaman kaybetmeden Natali'yi aradım. '' Merhaba Natalie uyurdum duymadım özür dilerim umarım önemli bir durum yoktur ''
'' özür dilemeyi kes ve hemen hazırlan.Taylor iki saat sonra Meksikaya uçuyor sende asistanı olarak ona eşlik ediceksin'' Şaşirmıştım şaşırmaktan çok mutluluğun doruklarına çıkmış. Şu nefret ettiğim Natalie'yi bile öpebilirdim bu sevinçle.Sanki tüm yorgunluğum tüm kederim herşey bu mutluluğumla sona ermişti. '' ben yani Taylor bunu kabul edermi,Taylor bugün çok....'' '' Miley itirazmı ediyorsun '' Yine lafımı kesmişti herzaman yaptıgı gibi.'' Tabikide hayır hemen hazırlanıyorum '' '' şirkettin önünde ol ''Cevap bile vermeme müsade etmeden telefonumu kapattı. Bu mutlu anımı Natalie bile bozamazdı.Gecenin bu saatinde hem kıyafetimi giyiyor hemde basbas bagırarak şarkı söylüyordum.
Elimden geldiğince şık giyinip saçlarımı yapıp yanıma birkaç eşyamı alıp evden ayrıldım.Taksi bulmak çok zor oldu ve sütelik bu taksici oldukça yavaştı.Büyük ihtimalle Natalie çoktan kapıya dilikmiş beni azarlamak için bekliyordur.Hiç yanılmamıştım şirketten içeri girer girmez kaplan gibi önüme atladı '' geç gel deseydim ne zaman gelirdin çok merak ediyorum'' '' Taksi bulmak zor oldu '''' bir daha asla böyle bir sorumsuzluk istemiyorum sayın miley ''
''tamam anlaşıldı'' yukarıya baktı'' bekle hemen Taylor'ı çağırayım medyadan habersiz gitmeniz lazım, bu yüzden arka kapıdan çıkacaksınız araç sizi arkada bekliyor ''Tamam der gibi başımı salladım. Taylor'ın adını duyunca kalbim yine kuş gibi çırpınmaya başladı.Bir taraftan saçlarımı düzeltiyor bir taraftandan kendimi yatıştırmaya çalışıyordum.Taylor'ın geldiğini görünce tüm sakinleşme çabalarımın boşa gittiğini anlamıştım.Çünkü kalbim söz dinlemez bir şekilde atıyordu.''Dediğim gibi araç arkada sizi bekliyor korumalar size eşlik ediyor olacak iyi seyahatler '' dedi o otoriter sesiyle.Yanyan Taylor'a bakıyordum.Sonuçta bir asistandım ve ciddi olmalıydım.Agzımın suları akarak ona bakmak hiçte hoş olmazdı.Son derece sakin görünüyordum ama içimde fırtınalar kopuyordu.Havaalanınagelmeden önce Taylor gözlük ve şapka taktı.Neden kendini gizlediğini sordugumda '' çünkü beni burda görürlerse izdiham olur yoksa Taylor fanları tarafından ezilmekmi istiyorsun'' diye cevap vermişti bana o sıcacık gülüşünüde eklemeyi unutmamıştı cümlesinin sonuna.
Bekleme kabininde Taylor'la oturuyordum bugüne kadar böyle bir şeyi rüyamda bile görmemiştim.Onun oldugu tarafa bakmamaya çalışıyordum.Kendi kendine şarkı mırıldanıyordu.Çantamdan birşey arıyormuş bahanesiyle,çantamın içinden aynayı tutup yüzüme baktım.Aman Yarabbim !!.Yüzüme fondeteni o kadar çok sürmüştüm ki yüzüm havuca yakın bir renk almıştı.Korkunçtum !.Kranlık oldugu için farkedememiş sürmüş sürüştürmüştüm. İnanamıyordum kaç dakikadır bu renkle bakıyordum Taylor'ın yüzüne.Napıcagımı bilmez bir halde ayaga fırladım. Bir saga bir sola koşup duruyordum.''sen napıyorsun'' dedi taylor komik bir tabloya bakıyormuş gibi.Taylor'a arkamı döndüm ellerimle yüzümü kapattım ''galiba tuvalete gitmeliyim '' ''sorun yok değilmi'' Gayet sakin bir sesle '' aa tabikide sorun yok '' Hala bakmıyordum Taylor'a .Eger ona bakarsam beni solaryumda fazla kalan bir tavuk sanabilirdi . '' Sag tarafta olmalı '' '' sagol'' Sopa yutmuş gibi hem düz yürümeye hemde hızlı olmaya aynı zamanda şu surattan kurtulmaya çalışıyordum.Kendimi tuvalete attığımda derin bir soluk aldım.Suratıma baktıkça aglamak istiyordum '' biri beni neden öldürmüyorki'' dedim kendi kendime.Peçete alıp vargücümle yüzümü temizleme başladım.Bizim uçağın anonsunun yapıldıgını duyunca tuvaletten fırladım. Koşar adımlarla ilerlerken köşeden dönen koca cüsseli şapşal herif beni görmemiş olmalıki elindeki bir bardak dolusu kahveyi üzerime boşalttı.O an gözlerimden ateş topları fırladı. ''hay allahım körmüsün be herif halime bak '' '' hanımefendi çok üzgünüm gerçekten nasıl oldu anlamadım bende ''
Adamın üzerine dogru ilerledim '' hadi ya demek üzgünsün ama bende şimdi sinirliyim ve seni parçalamak istiyorum bu nasıl peki '' İkinci kere anons yapıldı '' Sayın yolcular Meksika'ya hareket edecek olan uçağımız beş dakika sonra pistten havalanacaktır'' '' Allahım napıcam napıcam ben ''

En son CeylanLautner tarafından Perş. Tem. 29, 2010 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPaz Tem. 25, 2010 11:45 am

hikayenin konusunu beğendim canım
kendim gibi düşündüm bir an 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! Tatli
hayırlı olsun (:
CeylanLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CeylanLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPaz Tem. 25, 2010 11:53 am

keşke herşey hikayelerdeki gibi kolay olsa SmileSmileSmile umarım okurkende kendin gibi düşünürsün tatlım Smile teşekkürler Smile bounce
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPaz Tem. 25, 2010 3:47 pm

hımm yeni hikaye yb bekliyorum canımm
CeylanLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CeylanLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPaz Tem. 25, 2010 5:05 pm

sagol tatlım bu arada senin hikayende çok güzel Smile bir sen hikaye yayınlarsın bir ben Smile Laughing
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:01 pm

CeylanLautner demiş ki:
sagol tatlım bu arada senin hikayende çok güzel Smile bir sen hikaye yayınlarsın bir ben Smile Laughing
ya tabii Wink Wink Wink
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPtsi Tem. 26, 2010 6:01 pm

evet keşke o kadar kolay olsa (:
f_lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
f_lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 9:09 pm

hikayen hayırlı olsun tatlım Smile yalnız yanlış anlamazsan birşey söylemek istiyorum ..los angeles amerikada Wink avrupaya değil amerikaya gittin...

keşke taylor takip ediyor olsadaa bu kadar sevildiğini öğrense Smile
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:35 am

hikayen hayırlı olsun güzel yazıyorsun.5 gün olmuş yb nerde ? Sad
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:52 am

işte benimde tek isteğim bu yanına gitmek ve bir kez yakından bakmak 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! Tatli
çok şey mi istiyorum yaa
neyse bölüm çok güzeldi canım Very Happy
ellerine sağlık Very Happy
Dilara D.
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Dilara D.

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:54 am

BLautner demiş ki:
hikayen hayırlı olsun güzel yazıyorsun.5 gün olmuş yb nerde ? Sad
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:55 am

Mrs. Lautner demiş ki:
işte benimde tek isteğim bu yanına gitmek ve bir kez yakından bakmak 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! Tatli
çok şey mi istiyorum yaa
neyse bölüm çok güzeldi canım Very Happy
ellerine sağlık Very Happy

beni kesmez o ya king
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 2:31 pm

BLautner demiş ki:

beni kesmez o ya king

benide kesmez de aslında neyse Very Happy
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 5:40 pm

Bu kızın adı ne Miley mi ???????
CeylanLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CeylanLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Tem. 29, 2010 10:54 pm

evet miley Smile ne oldu ki Smile Smile ıı bölümü birazdan ekliycem Smile teşekkürler arkadaşlar Smile
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:05 am

canım bölümleri yazarken silmene gerek yok. ilk mesajda tanıtımı yaparsın
sonra koyacağın zamanda flood yapmadan sonraki mesajlara diğer bölümleri yazarsın.
böylece sonradan gelenlerde hikayenin tüm bölümlerini okuyabilirler (:

vee bölüm harikaydı. kızın yerinde olsam ne yapardım acaba Very Happy
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 2:30 pm

2.bölümü okudum 3.yü merakla bekliyom Wink
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyCuma Ağus. 20, 2010 5:30 pm

bende Smile
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 4:51 pm

YILDIZ AŞKI OKURLARININ DİKKATİNE:Ceylan şifresini unutmuş ondan giremiyormuş.YB DE KOYAMIYOR yani
f_lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
f_lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyCuma Ağus. 27, 2010 8:00 pm

aaa çok kötü olmuş buu...
Dilara D.
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Dilara D.

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyCuma Ağus. 27, 2010 8:38 pm

BLautner demiş ki:
YILDIZ AŞKI OKURLARININ DİKKATİNE:Ceylan şifresini unutmuş ondan giremiyormuş.YB DE KOYAMIYOR yani

Beyza ben onun şifresini değiştirebiliyorum sen ona ulaşabilirsenn ben onun şifre problemni halledebilirm :S
BLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
BLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!   'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!! EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 3:25 pm

'-DiLaRa demiş ki:
BLautner demiş ki:

Beyza ben onun şifresini değiştirebiliyorum sen ona ulaşabilirsenn ben onun şifre problemni halledebilirm :S

tamam tatlım söylerim

'Yıldız Aşkı ' II. bölüm yayınlandı !!!
1 sayfadaki 1 sayfası