Taylor Lautner Fan Club | Taylor Lautner Türkiye
Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ 9bcceb87
Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ 9bcceb87
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥

+3
Mrs. Lautner
Dilara D.
CeylanLautner
7 posters
YazarMesaj
CeylanLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CeylanLautner

Kadın

Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ Empty
MesajKonu: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPaz Tem. 25, 2010 6:35 pm

------Bize Jacob hakkında neler diyebilirsin?

Jacob çok sempatik, sadık ve cesur bir genç adam.Aslında herkesin kendini özdeşleştirebileceği, normal bir hayatı var.Jacob, hem vampir olduğu hem de Bella ikisi arasında karar vermek zorunda kaldığı için Edward’dan hiç hoşlanmıyor.Edward onu terk ettiği için Bella’yı yıkılmış görmek Jacob’u çok üzüyor.Bella’yı yeniden hayata döndürebilmek için elinden geleni yapıyor.Bella, kesinlikle Jacob’ı seçmeli .

------Kızmayacağına göre, sana hala Taylor Swift ile beraber olup olmadığını sorabiliriz…

Beni fena köşeye kıstırdınız. Turned Taylor, çok iyi anlaştığım, güzel bir bayan.Birbirimize deli gibi aşık olsak, sevinmekten öte havalarda uçardım.Bunun doğru olup olmadığına yanıt vermeyeceğim.Böylece dedikodularla daha çok eğlenebilirim.

-------Sana aşık olduğunu itiraf eden ünlüler var, biliyor muydun?(Sır verelim, Leona Lewis gibi)

Benden hoşlananlara çok teşekkür ederim; ama bu, iyi hissettirdiği kadar da rahatsız edici. Çünkü ben, işimi bir erkek sembolü olmak veya buna benzer sıfatlar kazanmak için yapmıyorum. Fiziğim ve rolüm yüzünden değil, kişiliğim ve yeteneğimle beğenilmeyi tercih ederim.

-------Hayranlarınla buluşmaların nasıl geçiyor?

Her seferinde hayranların nezaketi ve işimize duydukları sevgiyle şaşkına dönüyorum.Ben ve ekibimiz, bizi seven ve destekleyen insanlar sayesinde gerçek bir rüyada gibiyiz.

-------Seni en çok kızdıran soru nedir?

Düşüneyim.Hımmm…Hayranlarımın benden kurtadam sesleri çıkarmamı istediğinde, sinirleniyorum.Bunu gerçekten birçoğu istedi ve yapmayı sevmiyorum.Kurtadamı oynadığımı biliyorum, ama lütfen benden bir daha bunu istemeyin ve filmlerle yetinin...

En son '-DiLaRa tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 11:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Konu başlığı hatalı.)
Dilara D.
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Dilara D.

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPtsi Tem. 26, 2010 11:07 am

Teşekkürler canım (:
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 9:00 am

kurtadam sesi çıkarmak mı ?
kim ister böyle birşey yaa Evil or Very Mad
teşekkürler (:
f_lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
f_lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:53 pm

taylorun yanında olup kurt adam sesi çıkarmasını istiyorumuş hayranları ??? heyecandandır yoksa ohoooo Very Happy:D:D
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:55 pm

benim dilim tutulur birşey diyemem kii Very Happy
f_lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
f_lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm

işte onlarda heyecandan saçmaladıkları için bunu istiyodur Very Happy:D sakın heee aklınızda bulunsun SmileSmile
4ever_justy
Acemi Üye
Acemi Üye
4ever_justy

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyCuma Ağus. 13, 2010 9:38 pm

Sağol
CaqLautner
Acemi Üye
Acemi Üye
CaqLautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Ocak 06, 2011 7:18 pm

p.için teşekkürler Smile
beyza18
Acemi Üye
Acemi Üye
beyza18

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥   Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥ EmptyPerş. Nis. 25, 2013 11:30 am

sen müthiş bir adamsın Taylot

Taylor'ın Gogirl Röportajı ♥
1 sayfadaki 1 sayfası