Taylor Lautner Fan Club | Taylor Lautner Türkiye
Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  9bcceb87
Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  9bcceb87
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz

4 posters
YazarMesaj
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  Empty
MesajKonu: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz    Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  EmptySalı Ağus. 10, 2010 11:25 pm

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  6ed98a52fae59cf8_taylor-lautner-abduction-se

Taylor Lautner, kendisini “Alacakaranlık”, “Yeniay” ve “Tutulma”daki hüzünlü rolüne adamıştı. Fakat yeni filmi “Abduction”da gerçek anlamda kendi yetenekleriyle, gösterisini ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. Daha önce “Team Jacop”tan olmadıysanız, şimdi olacaksınız. 18 yaşında olsa da filmiyle Pittsburg'da çok fazla meşgul olan Taylor, yine de fanlarına zaman ayırmaya çalışıyor.

“Burada Taylor'ın bir sürü ergen genç kız hayranı çekim olurken bariyerlerin arkasında onu bekliyorlar hatta kamp kuruyorlar.” diyor Taylor'la aynı filmi paylaşan Isaacs. “Abduction” bir macera filmi ve bir gencin(Lautner) büyüdüğünü ailesinin farketmemesini anlatıyor. Bu genç tetikçilerle ilişki kuruyor ve onun hayatındaki değişiklikler filmin konusunu oluşturuyor.

Bu film, gerçekten de Taylor'ın sınavı, dövüş sahneleri olduğu için fiziksel yönden de bir test. Taylor, bu filmde sadece iyi görünmüyor, aynı zamanda oldukça atletik de! Dövüşe ait aldığı eğitim ve üstün jimnastik eğitimiyle çocuk dünyasının usta karate şampiyonu gibi görünüyor. Jason Isaacs, Metro'ya dün(25 Temmuz) açıklamada bulundu: “Taylor'ın beden gücü mucize gibi. 11'e kadar film yıldızı ve dövüş sanatları şampiyonu Bruce Lee gibi görünüyor. O ayrı bir olgu, altın madalyalı jimnastikçi gibi.”

Tamam, altın madalya belki bir parça abartıdır, ama 47 yaşındaki Isaacs Lautner'de çok büyük bir potansiyel görüyor. Taylor'ın bir çaylaktan bir ustaya dönüşmesinin gözlenebilecek bir şey olduğunu iddia ediyor. “Altı yaşından beri karate yapıyordu!” diyor Jason. “Ben de 10 kickbox dersi almıştım. Hollywood onun son kahraman olduğuna karar verdi ve bu filmdeki kaslarını görmelisiniz. Ben de bunu yapmalıyım.”

Rol arkadaşlarının kendisinin fiziksel özelliklerini ve esnekliğini ilk övüşü değil bu Taylor için. Haziran'da, Alacakaranlık Serisi'nden rol arkadaşı olan Elizabeth Reaser(Esme Cullen) de Taylor'ın hayatında gördüğü en atletik ve fit insan olduğunu söylemişti.Alacakaranlık Serisi için yaptığı fiziksel çalışmalar da yeni filmi için yaramışa benziyor. “Antrenman yapıyorum, dört beş aydır boks konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şimdi de motorsiklet ile çalışıyorum. Yüzme çalışması yaptığım da oluyor. Bu çerçevede ilerliyorum. Bu da zevkli geliyor.”

Aksiyon ve macera artık Lautner'in yaşamının bir parçası haline geldi. Taylor 12 yaşındayken, çocuk dünyasının karate şampiyonu olmuş ve aksiyon ile kahraman olmayı çok sevmişti, Jason Bourne(Matt Damon'ın canlandırdığı) gibi. “Aksiyonu seviyorum, hikayeleri de. Hikayenin ardındaki macera “Abduction”da muhteşem. Yönetmen John Singleton bu konuda çok iyi. Ben de kendisine beni film ekibine aldığı için şükran borçluyum.”
f_lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
f_lautner

Kadın

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz    Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 12:07 am

sevmemmiiii:) ahh canım benim sen oradaysan izlenmezmiii:)
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz    Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 11:09 am

taylor varsa sevilir Very Happy
4ever_justy
Acemi Üye
Acemi Üye
4ever_justy

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz    Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  EmptyCuma Ağus. 13, 2010 9:33 pm

Sağol
özLem_Lautner
Acemi Üye
Acemi Üye
özLem_Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz    Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz  EmptyCuma Kas. 12, 2010 2:25 pm

aşkımm sni svmeyen ölsün yha nerde hangi filmde olursan ol seni hep seveceğim bebeğim yha I love you Wink

Taylor Lautner: Alacakaranlık'ı Seviyorsanız, “Abduction”ı da Seveceksiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner ve Taylor Swift Ayrıldı!!
» " En İyi Gülümseyen" Taylor Lautner
» Taylor Lautner Blend
» Taylor Lautner Signal İle Anlaştı
» Taylor Lautner Çok Sinirlendi!