Taylor Lautner Fan Club | Taylor Lautner Türkiye
Isabella Swan(Kristen Stewart) 9bcceb87
Isabella Swan(Kristen Stewart) 9bcceb87
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Lautner Hakkında Herşey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Isabella Swan(Kristen Stewart)

3 posters
YazarMesaj
Dilara D.
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Dilara D.

Kadın

Isabella Swan(Kristen Stewart) Empty
MesajKonu: Isabella Swan(Kristen Stewart)   Isabella Swan(Kristen Stewart) EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 8:52 pm

Isabella Swan(Kristen Stewart) C124c07c

Los Angeles, Kaliforniya'da doğmuş ve büyümüştür. Babası FOX televizyonunda yapımcıydı. Halen ailesi ile birlikte Kaliforniya'da yaşamaktadır. Annesi esasında Queensland, Australia'da Maroochydore'dan bir yazı denetimcisidir. Yedinci sınıfa kadar okula gitmiş ve sonra eğitimine mektuplarla devam etmiştir. Bir abisi vardır ve abisi,Cameron Stewart bir gitaristtir. 2008'de Vanity Fair ile olan bir röportajında, Kristen aktör Michael Angarano ile birlikte olduğunu kabul etti. Kristen Alacakaranlık'ın oyuncuları olan Robert Pattinson ve Nikki Reed ile de çok yakın arkadaş. Stewart Avustralya'da yaşamak ve çalışmaya bir isteğinin olduğunu şöyle söyleyerek belirtti; " Avustralya'da Sydney Üniversitesi'ne gitmek istiyorum. Benim annem oralı." Oyunculuğa ek olarak,Stewart ipuçları vermeye de şöyle söyleyerek ilgili; "Bu sadece şey gibi... Horozu sevmek zorundasınız,neden olmasın,biliyosanız?" Stewart'ın oyunculuk kariyeri sekiz yaşının sonunda, bir ajans ilk okulunun yılbaşı kutlamasındayken performasını gördükten sonra başlamıştır. Stewart'ın ilk rolü Disney Kanalı TV prodüksiyonu On Üçüncü Yıl'da hiç konuşmadan kısaydı. Daha sonra Objelerin Güvenliği filminde bağımsız olarak göründü ki filmde bekar sorunlu bir annenin erkeksi kızını oynadı. Stewart Hollywood filmi Panic Room'nda baş rol aldı ve filmde Jodie Foster'ın şeker hastası kızı rolü ile sinema dünyasına adımını atmıştır. Film genellikle olumlu eleştiriler aldı ve Stewart performansından dolayı pozitif bir ilgi topladı.
Mrs. Lautner
Süper Moderatör
Mrs. Lautner

Kadın

MesajKonu: Geri: Isabella Swan(Kristen Stewart)   Isabella Swan(Kristen Stewart) EmptyPerş. Tem. 08, 2010 8:08 am

Tatlı kız aslında
ben Bella'yı sevmiyorum
Kris'le bir sorunum yok Very Happy Very Happy
teşekkürler.
Dilara D.
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Dilara D.

Kadın

MesajKonu: Geri: Isabella Swan(Kristen Stewart)   Isabella Swan(Kristen Stewart) EmptyPerş. Tem. 08, 2010 8:39 am

Smile Rica ederm
BurçaK*
Administratör
Administratör
BurçaK*

Kadın

MesajKonu: Geri: Isabella Swan(Kristen Stewart)   Isabella Swan(Kristen Stewart) EmptyPaz Tem. 11, 2010 9:12 pm

Kris'ede Bella'yada ölürüüm (:
https://taylorlautner.all-up.com

Isabella Swan(Kristen Stewart)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart: İlk Aşkımı Unutamıyorum!
» Kristen Stewart mı Taylor Swift mi ???
» Kristen Stewart: Beni çarmıha gererler!
» Kristen Stewart Neden Twitter'a Üye Olmadığını Açıklıyor
»  Kristen Stewart David Letterman Show Türkçe Altyazı